Get Adobe Flash player
wiadomości finansoweKredyt przez internet   Karta kredytowa dla studentów?   Jak szukać najlepszego kredytu?   Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza?  
Zestawienie kredytów

Vivus Finance w Polsce

Wiodąca firma na rynku szybkich krótkoterminowych pożyczek 4finance Group weszła na Polski rynek. 4finance Group działa na rynkach Europy Środkowej. W lipcu weszła na Polski rynek. Spółka Vivus Finance chce udzielić w ciągu roku pożyczek na kwotę 100 milionów zł.

Głównych hasłem pod którym promuje się spółka jest ”szybkość i minimum formalności”. Przeciętnym pożyczkobiorcą jest osoba w wieku 35-45 lat, ze średnimi dochodami, który potrzebuje pożyczyć gotówkę do 2 tysięcy zł.

Vivus Finance chce w ciągu pierwszego roku działalności w Polsce dołączyć do najważniejszych graczy na rynku szybkich pożyczek.Pożyczki są udzielane za pośrednictwem strony internetowej. Cała procedura przebiega w ciągu kliku minut bez zbędnych procedur.

Jednak każdy klient jest sprawdzany w bazie dłużników. Do bazy dodawana jest również informacja o klientach, którzy nie spłacą w terminie pożyczki zaciągniętej w Vivus Finace.

– Nasi klienci to przede wszystkim osoby, które potrzebują krótkoterminowej pożyczki z minimalnymi formalnościami. Pracują sezonowo, na jednorazowych umowach albo za granicą. Często też po prostu nie mają czasu na kompletowanie wszystkich dokumentów i zaświadczeń. Nasi klienci cenią sobie nasze elastyczne podejście i szybkość w podejmowaniu decyzji .KALKULATOR POŻYCZKI W VIVUS