Get Adobe Flash player
wiadomości finansoweKredyt przez internet   Karta kredytowa dla studentów?   Jak szukać najlepszego kredytu?   Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza?  
Zestawienie kredytów

Sukces szybkich pożyczek

szybka pożyczka

Kolosalne zarobki para banków w obliczu ujawnionych przekrętów (AMBER Golg, Finroyal) stanęły pod znakiem zapytania. Media co chwila podają do wiadomości o kontrolach w coraz to nowych firmach, które prowadzą działalność „para bankową”.

Nic dziwnego, że ujawniony przekręt Amber Gold spowodował wielki najazd ABW na podejrzane para banki, jednak są i takie głosy , iż banki w tej całej nagonce również medialnej biorą udział.Zyski, które zabierają im para banki są potężne nic więc dziwnego , że banki nie mogą się na taką sytuacje spokojnie patrzeć.

Sukces szybkich pożyczek wynika przede wszystkim z ogromnej ich dostępności. Środki pochodzące z takich pożyczek mogą być wydatkowane na dowolny cel. Banki natomiast drobiazgowo sprawdzają zdolność kredytową klienta jak również pożyczają pieniądze na ściśle określony cel. Wiele osób nie posiada zdolności kredytowej więc jedynym dla nich wyjściem jest skorzystanie z oferty para banku.

Coraz więcej pada głosów że cała afera została w pewnym stopniu nakręcona przez banki. Może to następna teoria spiskowa, jednak bardzo prawdopodobna.