Get Adobe Flash player
wiadomości finansoweKredyt przez internet   Karta kredytowa dla studentów?   Jak szukać najlepszego kredytu?   Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza?  
Zestawienie kredytów

Pożyczki w vivus.pl

Vivus.pl należy do 4finance Group , której przedsiębiorstwa działają w Szwecji Danii, Finlandii, Łotwie i Litwie a w tej chwili również w Polsce. Vivus.pl specjalizuje się w udzielaniu błyskawicznych pożyczek przez Internet. Promocyjna pierwsza pożyczka jest udzielana bez odsetek i prowizji. Pieniądze trafiają w ciągu kilkunastu minut na konto pożyczkobiorcy.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Wystarczy się zarejestrować, cały proces rejestracji trwa kilka minut. Bezpośrednio po rejestracji zapada decyzja w sprawie udzielenia pożyczki na wnioskowaną kwotę.Każdy klient ma własny profil w którym może sprawdzić informacje na temat umowy, stan zadłużenia lub złożyć wniosek o przedłużenie spłaty pożyczki.

Informacje o zbliżającej się płatności lub nowych promocjach mogą przychodzić bezpośrednio na telefon klienta. Dodatkowo każdy zarejestrowany klient może bezpłatnie porozmawiać z doradcą a przypadku problemów ze spłatą wydłużyć okres spłaty pożyczki.

290812 ban_2_468-x-60 Image Banner 468 x 60