Get Adobe Flash player
wiadomości finansoweKredyt przez internet   Karta kredytowa dla studentów?   Jak szukać najlepszego kredytu?   Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza?  
Zestawienie kredytów

Pożyczka z gwarancją najniższej raty

Pożyczki pozabankowe w ciągu ostatniego roku były zaciągane bardzo chętnie. Zaostrzone kryteria badania zdolności kredytowej, jak też niejednokrotnie dość niejasne precyzowanie umów przez banki, spowodowały odejście wielu klientów do firm pozabankowych.

Banki dość mocno odczuły tą masową migrację użytkowników. W tej chwili można zauważyć , że coraz częściej pojawiają się oferty promocyjne pożyczek udzielanych na bardzo korzystnych warunkach. Coraz częściej też można spotkać oferty pożyczek ofertowanych przez banki, które można zaciągnąć dosłownie w przeciągu 15 minut. Wcześniej taką szybką pożyczkę można było dostać jedynie w firmach pozabankowych.Niektóre banki poszły jeszcze dalej i oferują pożyczki z tak zwaną gwarancją najniższego oprocentowania. Bardzo dobrym przykładem jest Bank Millennium , który bardzo mocno odświeżył swoją ofertę kredytową.

Jeśli znajdziesz dla siebie pożyczkę z niższym oprocentowaniem – zwrócimy Ci różnicę i damy takie samo!

Kredyty proponowane obecnie przez Bank Millennium są udzielane na bardzo korzystnych warunkach.

Masz problem z wyborem najkorzystniejszej oferty? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy doradcy. Wypełnij formularz kontaktowy, w ciągu kilkunastu minut lub w wyznaczonych przez Ciebie godzinach konsultant oddzwoni i przedstawi ci najkorzystniejsze w obecnej chwili produkty.