Get Adobe Flash player
wiadomości finansoweKredyt przez internet   Karta kredytowa dla studentów?   Jak szukać najlepszego kredytu?   Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza?  
Kredyty gotówkowe zestawienie

Najlepszy kredyt gotówkowy -październik 2012

Sprawdzamy gdzie w październiku możemy zaciągnąć kredyt gotówkowy na korzystnych warunkach.

Do przeprowadzenia analizy propozycji bankowych założyliśmy że wnioskowana suma kredytu to 5 000 zł spłacana w dwunastu równych ratach.


Najkorzystniejszą ofertą okazała się propozycja Getin Noble Banku. Całkowity koszt kredytu udzielonego przez Getin Noble Bank jest najniższa z pośród analizowanych ofert. Kredytobiorca przy powyższych założeniach miałby do spłaty 5 239 zł, a rata wyniosła by 436 zł. Oferta Getin Noble Banku jest obecnie najkorzystniejsza i pozostawia daleko z tyłu inne banki.
Drugie miejsce zajmuje oferta ING Bank Śląski. Całkowita suma do spłaty przy założonych kryteriach wyniosła by 5 300 zł a rata 446 zł.


Dość korzystną ofertę proponuje eurobank. Przy oprocentowaniu 13,5 % całkowita kwota do spłaty wyniosła by 5 374 zł. Co miesięczna rata do spłaty wynosiła by 450 zł.

Wszystkie trzy oferty kredytów gotówkowych udzielane bez pobierania prowizji i przeznaczone dla klientów którzy nie posiadają konta w danym banku jak również nie zamierzają go zakładać.

PRZEJDŹ DO OFERT KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH