Get Adobe Flash player
wiadomości finansoweKredyt przez internet   Karta kredytowa dla studentów?   Jak szukać najlepszego kredytu?   Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza?  
Zestawienie kredytów

Kredyt przez internet

kredyt przez internet

Jak to jest w rzeczywistości. W Internecie można spotkać pełno reklam banków i innych instytucji finansowych, które proponują kredyt przez Internet. Jednak czy aby na pewno wszystko można załatwić całkowicie online?


Niestety jedynie w kilku bankach cały proces wnioskowania o kredyt można zakończyć przez Internet. Większość banków wymaga aby umowa została podpisana w placówce banku.


>> POŻYCZKA PRZEZ INTERNET W 15 MINUT
Inaczej wygląda sprawa z szybkimi pożyczkami „chwilówkami”. Firmy, które proponują takie pożyczki starają się w maksymalny sposób ułatwić całą procedurę udzielania pożyczki. Taką pożyczkę rzeczywiście można zaciągnąć w kilkanaście minut zupełnie online.


A co z kredytami przez Internet?


Najczęściej wygląda to tak, że po przesłaniu wniosku następuje kontakt doradcy bakowego, który przedstawia ofertę i wstępnie sprawdza zdolność kredytową klienta. Jeżeli wstępna weryfikacja przebiegnie pozytywnie wtedy klient wybiera placówkę w której podpisze umowę kredytową.


>> KALKULATOR KREDYTU


Na kredyt zupełnie przez Internet mogą liczyć osoby, które posiadają konto w mBanku. W tym banku można rzeczywiście liczyć na kredyt całkowicie przez Internet.