Get Adobe Flash player
wiadomości finansoweKredyt przez internet   Karta kredytowa dla studentów?   Jak szukać najlepszego kredytu?   Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza?  
Zestawienie kredytów

Jak wyjść z długów

Jak wyjść z długów bankowych? To pytanie zadaje sobie coraz więcej osób. Kilka zaciągniętych kredytów, dług na karcie kredytowej, raty rosną do wielkich rozmiarów a dochody stoją w miejscu lub spadają.

Wiele osób decyduje się na zaciąganie następnych kredytów aby spłacić bieżące zadłużenie. Niestety to najgorsza rzecz jaką robią zadłużone osoby. Pętla kredytowa zaciska się coraz bardziej, aż dochodzimy do momentu kiedy nie jesteśmy w stanie spłacić żadnej raty nie mówiąc już o pieniądzach potrzebnych na codzienne życie.

Jedyny dobry sposób dzięki któremu możemy ograniczyć wysokość rat jest restrukturyzacja kredytów. Polega to na zmianie warunków na których zostały udzielone kredyty. Bank przy odrobinie dobrej woli może zmienić takie warunki, zsumować całe zadłużenie i obniżyć miesięczną ratę.

Niestety w rzeczywistości ciężko jest o tą dobrą „wolę banku”. W jaki więc sposób negocjować aby bank pozytywnie odniósł się do naszej prośby?

Najpewniejszym sposobem jest skorzystanie z fachowej pomocy. Przy restrukturyzacji zadłużenia trzeba zebrać szereg dodatkowych dokumentów a co najważniejsze dobrze umotywować swoją prośbę. Niestety fachowa pomoc nie jest bezpłatna. Taka usługa kosztuje w granicach 300 zł jednak praktycznie gwarantuje, że bank zmieni warunki umowy i obniży wysokość rat.Nie warto jednak pochopnie wierzyć firmom, które proponują pomoc w oddłużaniu. Jest to znowu dodatkowy koszt jaki trzeba ponieść a w sytuacji kiedy brakuje pieniędzy musi to być dobrze przemyślane.

Sprawdzoną firmą która zajmuje się negocjacją z bankiem jest Centrum Ochrony Dłużnika. Jest to wykwalifikowany zespół fachowców.

Centrum Ochrony Dłużnika tworzy wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy świadczą swoje usługi w zakresie antywindykacji i oddłużania osób fizycznych oraz firm. Specjalnie z myślą o osobach, które straciły swoją płynność finansową i stały się ofiarami pętli kredytowej, stworzyliśmy zestaw skutecznych działań prowadzących do odzyskania spokoju i równowagi finansowej.