Pożyczka Pozabankowa

Często zadawane pytania

Czym charakteryzuje się szybka pożyczka?

Podstawową i najbardziej cenioną cechą szybkiej pożyczki jest minimum formalności . Do uzyskania pożyczki nie są potrzebni poręczyciele. Brak jakichkolwiek ukrytych opłat i innych kosztów oprócz wszystkich wymienionych w umowie to dodatkowy atut, który cenią użytkownicy.

Klient ma do wyboru dwie opcje. Może zaciągnąć pożyczkę z obsługą domową (pieniądze są dostarczane przez przedstawiciela) lub pożyczkę w pakiecie przelew ( w tym wypadku pieniądze trafiają na wyznaczone konto bankowe).

W przypadku pożyczki z obsługą domową raty są spłacane bezpośrednio przedstawicielowi firmy, natomiast w pakiecie przelew pożyczkobiorca sam musi zadbać o terminowość spłaty rat.Na jakie cele można zaciągnąć pożyczkę?

Wnioskodawca nie musi określać celu na jaki chce zaciągnąć pożyczkę. Najczęściej jest to potrzeba bardzo szybkiego dostępu do większej sumy na przykład w celu zakupu sprzętu AGD/RTV czy na wyjazd wakacyjny.

Sporą grupę klientów firmy stanowią osoby, które mają problemy z zaciągnięciem kredytu w banku z powodu złej historii kredytowej.

Jakie są warunki skorzystania z pożyczki?

Aby otrzymać szybką pożyczkę trzeba być osobą pełnoletnią, posiadać stałe zameldowanie i mieć stałe źródło dochodu. Dochód wnioskodawcy nie musi być udokumentowany, jednak w niektórych przypadkach takie dokumenty mogą być wymagane.

Jaką kwotę można pożyczyć?

Szybkie pożyczki bez zbędnych formalności są udzielane w kwocie od 300 do 5000 zł. Klienci , którzy w przeszłości skorzystali z szybkiej pożyczki i spłacili ją terminowo mogą starać się o większą sumę. Wszystkie szczegóły, oraz warunki są ustalane podczas rozmowy z konsultantem.
Rozmowa nie zobowiązuje do podpisania umowy.

Pożyczka 60.000 złPożyczki, kredyty

  • Kwota pożyczki od 1 000 zł do 60 000 zł
  • Okres spłaty od 12 do 60 miesięcy
  • RRSO od 13,58%
  • Proces 100% online

APLIKUJ

Pożyczka ratalnaPożyczka przez czat

  • Pożyczka przez czat
  • Oferta już w 3 minuty
  • Pieniądze na koncie w 15 minut
  • RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 119,20%

APLIKUJ