Get Adobe Flash player
wiadomości finansoweKredyt przez internet   Karta kredytowa dla studentów?   Jak szukać najlepszego kredytu?   Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza?  
Zestawienie kredytów

Coraz więcej firm bankrutuje

Kryzys coraz bardziej szaleje w naszym kraju. Od początku roku swoją upadłość ogłosiło o ¼ więcej firm i przedsiębiorstw niż w poprzednim roku. Od początku roku w sądach znalazło się ponad 700 wniosków o upadłość.Najwięcej likwidowanych firm jest z branży budowlanej, na drugim miejscu są firmy działające w branży przemysłu metalowego. Tylko w październiku upadło około 90 firm , które zatrudniały ponad 5000 osób.

Prognozy na następne lata są bardzo złe. Wygląda na to, że upadających firm będzie przybywało a co za tym idzie będzie ubywało miejsc pracy.

Sytuacja wielu rodzin w naszym karpiu i tak jest fatalna, a zanosi się na to, że takich rodzin będzie przybywało. O dobrą pracę jest coraz trudniej, koszty życia natomiast wzrastają w oszałamiającym tempie. Do tego dochodzą różne wymysły rządu i samorządów typu „podwyżki mandatów, podatek od powierzchni dachu itp.”

Wygląda na to że, „Nowa Zielona Wyspa” tonie wraz ze swoimi mieszkańcami.